Zdá se, že náhle Dibala v týmu Juventus s 180 stupňovou změnou, tým byl původně absolutní hlavní, který v blízké budoucnosti sloužil jako náhrada mnohokrát. Ve finále 1/8 finále Itálie a poháru v Janově nejprve hrál svůj příspěvek k brance a 1 asistoval. Nicméně to nepůsobilo na trenéra Allegri, on nepodařilo debutovat s Římem v Serii A. Dětské fotbalové dresy komplet, nabízíme dětem širokou škálu fotbalových košil.

V nedávné době, týmový kolega Kuduladuo v rozhovoru, aby dali Dybalovi nějakou radu, doufá, že argentinský útočník v tréninku díky snahám o návrat své vlastní pozice.Kuduladuo řekl: "Situace není zvláště ideální Dybala. možná nebudete schopni získat čas, který chcete hrát, ale musíte vynaložit velké úsilí na to, abyste získali své místo v trénincích a hrách. "Dybala je skvělý hráč, všichni víme, že brzy zjistí pocit, aréna přinést tým další pomoc. "Zvolte podporu Dětský fotbalový dres Dybala jako hvězdu.

Dne 4. srpna 2017 byla Dybala jmenována jednou z nejlepších kandidátů na přední lídry Ligy mistrů v sezóně 2016-17. 27. srpna v Serie A Juventus proti Janovi dává Dybala hattrick, aby pomohl Juve vyhrát 4-2 obraty dvě zaostalosti, a to je první hattrick a seriál Dybala s kariérou. Po této partii dorazili Dybala na Serie A kariérní cíle 50. Dne 20. září byla Dybala vybrána pro seznam kandidátů na nejlepší nejlepší družstvo v roce 2017. 9. října byla Dybala zvolena kandidátem na Zlatý glóbus v roce 2017. Dne 1. prosince byla Dybala vybrána jako kandidátský list pro mezinárodní fotbalové ceny v roce 2017.Dětské fotbalové dresy s potiskem, vyberte si vlastní jméno a číslo v tištěné košili.

 

Dybala-musi-tvrde-pracovat-aby-ziskala-sve-misto